Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Uniwersytecka Liga Sportowa - edycja wiosenna

W dniu 7 marca br. odbyła się wiosenna edycja turniej futsalu mężczyzn Uniwersyteckiej Ligi Sportowej w roku akademickim 2019/2020. Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego tradycyjnie już rozgrywali turniejowe mecze na gościnnym obiekcie CR COM COM ZONE, które wyłoniły najleoszą wydziałową drużynę.

więcej o

Obóz narciarski

W dniach od 2 do 8 lutego studenci, pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego i członkowie ich najbliższej rodziny stawiali pierwsze kroki narciarskie i doskonalili swoje umiejętności jazdy na stokach ośrodka Kaniówka w Białce Tatrzańskiej. więcej o

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

Tradycyjnie Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim rozpoczęły sportowy rok 2020.

MUJ rozgrywane są od 6 lat na gościnnych stokach stacji narciarskiej Kaniówka Ski w Białce Tatrzańskiej.

10 stycznia 2020 r. studenci, doktoranci, pracownicy i ich małoletnie dzieci wzięły udział w zawodach narciarskich w dwóch konkurencjach: slalomie gigancie i slalomie.

więcej o