Aktualności

ULS plakat
Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza miłośników piłki nożnej i futsalu - studentów, doktorantów i pracowników UJ - do udziału w dwóch uniwersyteckich turniejach Futsalu Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

W roku akademickim 2017/18 turnieje futsalu ULS rozegrane zostaną w dwóch terminach:

-  jesiennym - 18 - 19.11.2017 r. na Hali CR ComCom Zone, ul. Ptaszyckiego 6.

- wiosennym - 10 - 11.03.2018 r. na Hali CR ComCom Zone, ul. Ptaszyckiego 6.


 Zawody te mają zaktywizować społeczność akademicką UJ a także wyłonić najlepszy Wydział Uniwersytetu Jagiellońskiego w Futsalu mężczyzn.


Serdecznie zapraszamy!

Crossfit UJJesteś studentem prawa? Nie jesz mięsa? Trenujesz CrossFit?
Jeśli przynajmniej na ostatnie z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to świetnie się składa, bo mamy coś dla Ciebie. Samorząd Studentów UJ razem z klubem 72D zaprasza na zawody CrossFit w formule zespołowej. Wszystkie konkurencje zostaną przygotowane i nadzorowane przez profesjonalnych trenerów
i sędziów, a dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody. Jeśli jeszcze nie miałeś styczności z tym sportem, to nic strasznego - CrossFit opiera się na różnorodności i uniwersalności, więc przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Jeśli masz już doświadczenie to jest to świetna okazja, żeby się sprawdzić. Jeśli nie, to by spróbować czegoś nowego. Nie może Cię tam zabraknąć, bo oprócz pozytywnego wycisku, będzie to też okazja do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat Akademii Młodych Jagiellonek
Miło nam poinformować, że od września 2017 roku profesjonalne szkolenie sportowe dziewczynek będzie realizowane przez AZS UJ Kraków w ramach nowego projektu, tj. Akademii Młodych Jagiellonek.

  Oferujemy:

– szkolenie sportowe dziewczynek od 6 roku życia,
– wykwalifikowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA w skład, której wchodzą reprezentantki Polski oraz kilkukrotne Mistrzynie Polski w Futsalu,
– zajęcia prowadzone na obiektach sportowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, zlokalizowanych w centrum Krakowa, co zapewnia dogodny dojazd
– nowoczesny sprzęt treningowy dostosowany do wieku i umiejętności dzieci i młodzieży,
– udział w rozgrywkach sportowych.

   AZS UJ Kraków w oparciu o ponad stuletnie doświadczenie w działalności sportowej oraz występy w najwyższych klasach rozgrywkowych PZPN, chce stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju sportowego dla dziewczynek pragnących trenować piłkę nożną, a w przyszłości grać na najwyższym poziomie – w pierwszej kadrze Klubu.

Zapisy już wystartowały. Start zajęć we wrześniu 2017. Więcej informacji pod adresem e-mail amj@uj.edu.pl oraz numerami telefonu 604 315 176 oraz 535 091 154.

Na pierwszych treningach niespodzianki dla trenujących!

Serdecznie zapraszamy!

Baner reklamujący rozgrywki w piłce nożnej kobiet PZPN Ekstraliga

http://www.kobiecapilka.pl/icons/ekstraliga_logo.jpg

Ekstraliga kobiet, 17.03.2018 r.
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1:0
Sykorova.

Mitech: Komosa – Gruszka (70 Mihaldova), Rżany, Droździk, Zeman, Matyja (58 Rosak), Sykorova, Chrzanowska (72 Sobota), Stopka, Wnuk, Wiśniewska.

AZS UJ: Klabis - Ładocha (55 Malota), Woźniak, Konopka, Wilk, Kubaszek, Brzyzek (65 Bryzek), Bolko, Nieciąg, Zapała (80 Bartosiewicz), Maziarz.

Logo AZS - Gryf AZSZostań członkiem Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przystępując do AZS otrzymujesz możliwość reprezentowania Uniwersytetu Jagiellońskiego w zawodach Akademickich Mistrzostw Małopolski a także w Akademickich Mistrzostwach Polski. Jako potwierdzenie członkostwa w KU AZS UJ otrzymujesz legitymację ISIC-AZS. Dzięki niej masz możliwość korzystania ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Aby zostać członkiem KU AZS UJ należy udać się do Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Piastowska 26d, Kraków 30-065) i dopełnić formalności.

Więcej o członkostwie na stronie KU AZS UJ

Dwa jachty uniwersyteckie Jagiellonka i Jadwiga na jeziorze Niegocin


23.09.2017 r. odbył się ostatni zaplanowany czarter jachtów uniwersyteckich.

Tym samym oficjalnie zakończyliśmy sezon żeglarski 2017.

W miniony weekend (07-08.10.2017) odbył się ostatni w tym roku rejs techniczny obu jachtów. Jachty zostały złożone oraz odpowiednio zabezpieczone na zimę.

 

Wszystkich miłośników żeglarstwa serdecznie zapraszamy do czarterowania jachtów już w 2018 r.!