Rezerwacja

Warunki czarteru:

1 krok – wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego (o pierwszeństwie w rezerwacji danego jachtu decyduje kolejność zgłoszeń).

Formularz rejestracyjny: zobacz.

2 krok – W ciągu kolejnych 3 dni roboczych od wysłania formularza rejestracyjnego rejestrujący jest zobowiązany osobiście potwierdzić w BS rezerwację poprzez podpisanie umowy czarterowej.

3 krok - Po wizycie w BS (potwierdzenie rezerwacji) należy uiścić pełną opłatę za czarter jachtu w terminie do 7 dni, na podstawie wystawionej przez BS faktury, przelewem na wskazane na fakturze konto UJ.

4 krok – Po otrzymaniu informacji o zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, rezerwujący otrzyma potwierdzenie rezerwacji wybranego jachtu.
 

W przypadku niedopełnienia, któregokolwiek z powyższych etapów rezerwacji, rezerwacja jachtu będzie anulowana przez BS!

Dokumenty wymagane do wynajmu podczas wizyty w BS to: patent minimum żeglarza jachtowego, dowód osobisty.

Obowiązkowe jest  zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu czarterowania jachtów UJ.

Regulamin czarterowania jachtów uniwersyteckich Jadwiga i Jagiellonka: zobacz.

Umowa o czarter jachtów uniwersyteckich: zobacz.

Przekazanie jachtu

  • Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 18:00 w dniu przyjazdu.
  • Zdanie jachtu do 11:00 w dniu odjazdu.
  • Odbiór i zdanie jachtu odbywa się w porcie PTTK Wilkasy ul. Niegocińska 1, 11-500 Wilkasy.

  • UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI NIE GWARANTUJE MIEJSCA PARKINGOWEGO NA TERENIE PORTU MACIERZYSTEGO. WSZELKIE TEGO TYPU SPRAWY NALEŻY UZGADNIAĆ BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELAMI PARKINGÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W POBLIŻU PORTU MACIERZYSTEGO.

  • UWAGA: Osoba, która będzie czarterowała jacht Jadwiga w dniach 26.08-02.09.2017 r., w dniu 02.09 br. winna zdać jacht  bosmanowi, najpóźniej do godziny 7.30 rano (lub wieczorem 01.09 br., po wcześniejszym uzgodnieniu z bosmanem). Jednocześnie osoba, która będzie czarterowała jacht, w dniach 02-09.09.2017 r., w dniu 02.09 br. winna odebrać jacht, najpóźniej o godzinie 8.00 rano. Pozostałe terminy i godziny „zdawczo –odbiorcze" będą odbywały się o standardowych godzinach.

Czarterujący winien jest zwrócić czysty i sprawny jacht, w uzgodnionym czasie i w porcie macierzystym, przekazując go za pisemnym potwierdzeniem - protokołem zdawczo-odbiorczym.

Port macierzysty - PTTK Wilkasy

Pokaż PTTK Wilkasy na większej mapie

Adres
ul. Niegocińska 1, 11-500 Wilkasy