Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mecz Charytatywny UJ vs. AGH

AllInUJ przy współpracy z Klub Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, Samorządem Studentów AGH zapraszają na szóstą edycję Meczu Charytatywnego Uniwersytet Jagielloński w Krakowie vs. Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie.

Ta piękna tradycja trwa nieprzerwanie od 2013 roku, rok rocznie spotykamy się w grudniu aby zobaczyć sportowe starcie na najwyższym poziomie i wspierać charytatywne cele! Wypełniamy halę po brzegi w niezwykłej atmosferze. Łącznie zebraliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych!
Wasze zainteresowanie i chęć pomocy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, co jest najlepszym dowodem na to, że warto czasem zwolnić i pomóc innym!

W tym roku celem zbiórki, która zostanie przeprowadzona w trakcie meczu będzie zakup odzieży oraz sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie i Małopolsce. Chcemy, aby w tym szczególnym grudniowym okresie nasza pomoc miała bardziej materialny charakter. Chcemy, aby na twarzach dzieci pojawiły się szerokie uśmiechy, a przy okazji pragniemy promować sport, aktywny i zdrowy tryb życia już od najmłodszych lat.

Jednym z ważniejszych aspektów meczu jest manifestacja przynależności do naszych Alma Mater. Jeśli i Wy jesteście przywiązani do barw swoich uczelni, chcecie pokazać swoje wsparcie sportowcom oraz pomóc dzieciom w spełnianiu marzeń i rozwoju, to Mecz Charytatywny jest właśnie dla Was! To od Was zależy wynik meczu, a przede wszystkim zbiórki- liczymy, że pokażecie jak wielkie macie serducho!
Rok temu zebraliśmy ponad 6 tysięcy złotych! Chcemy iść do przodu i z każdą kolejną edycją Meczu rozwijać nasze możliwości. Dlatego też szykujemy widowisko na najwyższym poziomie!

Dlaczego warto tam być?
➡️By pogłębić przywiązanie do uczelnianych barw!
➡️By poczuć ducha kibicowania i ogromne emocje, które panują w ten dzień na trybunach!
➡️By razem się bawić, integrować!
➡️By dowiedzieć się, która drużyna rządzi w Krakowie!
Ale przede wszystkim, by WSPOMÓC SZCZYTNY CEL!

Dodatkowo studenci pierwszego roku i inni, którzy uczęszczają na zajęcia wychowania fizycznego, mogą liczyć na to, że obecność na Meczu zwalnia z 1 obecności na WF!!!

Patronat honorowy nad meczem objął JM Rektor UJ oraz JM Rektor AGH w Krakowie.

7 grudnia o godzinie 10:30 otwieramy bramy Hali Wisy Kraków, przy ulicy Reymonta 22.

Zastanawiasz się jak to wygląda? zobacz.

UWAGA! Mecz ma charakter zamknięty, wejście TYLKO z ważną legitymacją studencką. Zainteresowanych absolwentów zapraszamy do kontaktu ws. biletów.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dużo pozytywnej energii, znajomych i drobnej kwoty, którą umieścicie w puszce!

Już dziś zarezerwujcie sobie 7 grudnia, aby być razem z nami!

Do zobaczenia!

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

KU AZS UJ