Narciarski obóz sylwestrowy

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego i członków ich najbliższej rodziny do wzięcia udziału w corocznym Narciarskim obozie sylwestrowym.

Obóz odbędzie się w dniach 27.12.2021 - 02.01.2022 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat Kaniówka 11A" (200 m od stoku Kaniówka).

W obozie mogą wziąć udział maksymalnie 32 osoby – studenci, doktoranci, pracownicy UJ wraz z członkami najbliższej rodziny - zakwalifikowane przez BS UJ.

Co do zasady kwalifikacji do uczestnictwa w obozie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zapisy wystartują w dniu 08.11.2021 r., o godzinie 10.00.

Zgłoszenia na obóz przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc i nie później niż do terminu 07.12.2021 r.

Koszt wyjazdu:
- dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ (osób, które reprezentowały Uniwersytet Jagielloński w Akademickich Mistrzostwach Polski w sezonie 2020/21 lub są studentami I roku i sformalizowały członkostwo w AZS do 31.10.2021 r.) wynosi 1050 zł,
- dla pracowników UJ wynosi 1350 zł,
- dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
- dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 1050 zł,
- dla pozostałych osób wynosi 2100 zł (członkowie najbliższej rodziny).

Cena zawiera m.in.:
- naukę i doskonalenie jazdy na nartach pod okiem instruktorów,
- 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
- zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (łóżka pojedyncze i podwójne),
- uroczystą kolację sylwestrową(w zależności od sytuacji epidemiologicznej),
- kulig (w zależności od sytuacji epidemiologicznej),
- 5-dniowy karnet narciarski na stok narciarski Kaniówka,
- ubezpieczenie narciarskie NNW.

Cena nie zawiera transportu. W zajęciach grupy „0” (pierwszy raz na nartach) limit wiekowy uczestników wynosi minimum 7 lat oraz obowiązkowa obecność opiekuna przy dzieciach do lat 10. Nie prowadzi się szkolenia dzieci poniżej 7go roku życia bez żadnych doświadczeń narciarskich – nieumiejących poruszać się na nartach!

Kandydat winien:

a) wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy,

b) po weryfikacji zgłoszenia i mailowym potwierdzeniu przez BS UJ otrzymania zgłoszenia na obóz, dokonać wpłaty przelewem (na wskazane w mailu konto bankowe) za obóz w terminie do 5 dni od przesłania zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy - nie później niż do dnia 7 grudnia br. w wysokości zgodnej z §1, pkt. 3 załącznika nr 1 do regulaminu.

c) przesłać za pośrednictwem wewnętrznej poczty uniwersyteckiej (dziennik podawczy) do biura BS UJ lub podczas wypełniania elektronicznego formularza zgłoszeniowego załączyć zeskanowane pliki - oświadczenie RODO, wypełnione i czytelnie podpisane przez dodatkowo zgłoszonych w formularzu członków najbliższej rodziny (oryginał): zgodę na wykorzystanie wizerunku (Załącznik nr 2. do Regulaminu Narciarskiego obozu sylwestrowego – Zgoda na wykorzystanie wizerunku) oraz oświadczenie uczestnika narciarskiego obozu sylwestrowego (Załącznik nr 3. do Regulaminu Narciarskiego obozu sylwestrowego – Oświadczenie uczestnika narciarskiego obozu sylwestrowego).

Organizator nie zapewnia transportu na trasie Kraków – Białka Tatrzańska – Kraków.

Fotorelacja z poprzedniego obozu: zobacz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Plakat obóz sylwestrowy 2022

Regulamin Narciarski obóz sylwestrowy
pdf