Zapisy na obóz
Obecnie trawją zapisy na listę rezerwową.

Obóz narciarski

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza środowisko akademickie UJ do wzięcia udziału w Obozie narciarskim. Obóz odbędzie się w dniach 02-08.02.2020 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat U Komperdów ul. Kaniówka 11A" (200 m od stoku Kaniówka). W obozie mogą wziąć udział maksymalnie 33 osoby: studenci, doktoranci, pracownicy UJ i członkowie ich najbliższej rodziny, zakwalifikowani przez BS UJ.

Koszt wyjazdu:
•    dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ (osób, które reprezentowały Uniwersytet Jagielloński w Akademickich Mistrzostwach Polski w sezonie 2018/19 lub są studentami I roku i sformalizowały członkostwo w AZS do 30.10.2019 r.) wynosi 900 zł,
•    dla pracowników UJ wynosi 1100 zł,
•    dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
•    dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 1000 zł,
•    dla pozostałych osób wynosi 1800 zł (członkowie najbliższej rodziny).

Cena zawiera m. in.:
- naukę i doskonalenie jazdy na nartach pod okiem instruktorów,
- 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
- zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych,
- kulig,
- 5-dniowy karnet narciarski na stok narciarski Kaniówka,
- ubezpieczenie narciarskie NNW.

Cena nie zawiera transportu na trasie Kraków –  Białka Tatrzańska – Kraków. W zajęciach grupy „0” (pierwszy raz na nartach) limit wiekowy uczestników wynosi minimum 7 lat oraz obowiązkowa obecność opiekuna przy dzieciach do lat 10. Nie prowadzi się szkolenia dzieci poniżej 7go roku życia bez żadnych doświadczeń narciarskich – nieumiejących poruszać się na nartach!

Zgłoszenia na obóz przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc i nie później niż do terminu 24.01.2020 r.

Kandydat winien:
a) wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy,
b) po weryfikacji zgłoszenia i mailowym potwierdzeniu przez BS UJ otrzymania zgłoszenia na obóz, dokonać wpłaty gotówką lub przelewem (na wskazane w mailu  konto bankowe) za obóz w terminie do 5 dni od przesłania danych formularza zgłoszeniowego – nie później niż do dnia 24 stycznia br. w wysokości zgodnej z §1, pkt. 3 załącznika nr 1 do regulaminu.
c) dostarczyć do biura BS UJ oświadczenie RODO, wypełnione i czytelnie podpisane przez dodatkowo zgłoszonych w formularzu, członków najbliższej rodziny/osoby towarzyszącej z UJ (oryginał): zgodę na wykorzystanie wizerunku (Załącznik nr 2. do Regulaminu Obozu narciarskiego  – Zgoda na wykorzystanie wizerunku) oraz oświadczenie uczestnika obozu narciarskiego  (Załącznik nr 3. do Regulaminu Obozu narciarskiego  – Oświadczenie uczestnika obozu narciarskiego).

d) wypełnić i podpisać w BS UJ listę uczestników obozu narciarskiego, dot. ubezpieczenia NNW obozu.

Co do zasady kwalifikacji do uczestnictwa w obozie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Pierwszeństwo udziału w obozie będą posiadały osoby, które spełniły powyższe warunki rekrutacyjne.

Fotorelacja z poprzedniego obozu: zobacz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Plakat obozu narciarskiego

Regulamin Obozu narciarskiego
Oświadczenie RODO - zgoda na wykorzystanie wizerunku.
Oświadczenie uczestnika obozu narciarskiego