Narciarski obóz sylwestrowy

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego i członków ich najbliższej rodziny do wzięcia udziału w corocznym Narciarskim obozie sylwestrowym.

Obóz odbędzie się w dniach 28.12.2019 - 03.01.2020 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat Kaniówka 11A" (200 m od stoku Kaniówka). W obozie mogą wziąć udział maksymalnie 33 osoby: studenci, doktoranci, pracownicy UJ i członkowie ich najbliższej rodziny, zakwalifikowani przez BS UJ.

Co do zasady kwalifikacji do uczestnictwa w obozie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Pierwszeństwo zapisów i udział w obozie posiadają osoby, które nie korzystały z oferty obozu sylwestrowego w 2018 r. Zgłoszenie osoby, która uczestniczyła w wyjeździe sylwestrowym w 2018 r. automatycznie trafia na listę rezerwową zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Koszt wyjazdu:

- dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ (osób, które reprezentowały Uniwersytet Jagielloński w Akademickich Mistrzostwach Polski w sezonie 2018/19 lub są studentami I roku i sformalizowały członkostwo w AZS do 31.10.2019 r.) wynosi 950 zł,
- dla pracowników UJ wynosi 1200 zł,
- dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
- dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 1050 zł,
- dla pozostałych osób wynosi 1900 zł (członkowie najbliższej rodziny).

Cena zawiera m.in.:
- naukę i doskonalenie jazdy na nartach pod okiem instruktorów,
- 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
- zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych,
- imprezę sylwestrową,
- kulig,
- 5-dniowy karnet narciarski na stok narciarski Kaniówka,
- ubezpieczenie narciarskie NNW.

Cena nie zawiera transportu. W zajęciach grupy „0” (pierwszy raz na nartach) limit wiekowy uczestników wynosi minimum 7 lat oraz obowiązkowa obecność opiekuna przy dzieciach do lat 10. Nie prowadzi się szkolenia dzieci poniżej 7go roku życia bez żadnych doświadczeń narciarskich – nieumiejących poruszać się na nartach!

Zgłoszenia na obóz przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc i nie później niż do terminu 06.12.2019 r.

Kandydat winien:

a) wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy,

b) po weryfikacji zgłoszenia i mailowym potwierdzeniu przez BS UJ otrzymania zgłoszenia na obóz, dokonać wpłaty gotówką lub przelewem (na wskazane w mailu  konto bankowe) za obóz w terminie do 5 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego - nie później niż do dnia 6 grudnia br. w wysokości zgodnej z §1, pkt. 3 regulaminu.

c) dostarczyć do biura BS UJ oświadczenie RODO, wypełnione i czytelnie podpisane przez dodatkowo zgłoszonych w formularzu członków najbliższej rodziny/osoby towarzyszącej z UJ (oryginał): zgodę na wykorzystanie wizerunku (Załącznik nr 2. do Regulaminu Narciarskiego obozu sylwestrowego – Zgoda na wykorzystanie wizerunku) oraz oświadczenie uczestnika narciarskiego obozu sylwestrowego (Załącznik nr 3. do Regulaminu Narciarskiego obozu sylwestrowego – Oświadczenie uczestnika narciarskiego obozu sylwestrowego).

d) wypełnić i podpisać w BS UJ listę uczestników Narciarskiego obozu sylwestrowego, dot. ubezpieczenia NNW obozu.

Organizator nie zapewnia transportu na trasie Kraków –  Białka Tatrzańska – Kraków.

Fotorelacja z poprzedniego obozu: zobacz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Plakat obóz sylwestrowy 2019 r.

Regulamin Narciarski obóz sylwestrowy
Oświadczenie RODO - Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Oświadczenie uczestnika narciarskiego obozu sylwestrowego