Zajęcia sportowo-rekreacyjne: koszykówka i siatkówa

Piłka do kosza na parkiecieW myśl idei promowania sportu i zdrowego stylu życia wśród społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego Biuro Sportu UJ od czterech lat wspiera inicjatywę pracowników Pionu Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego. Również w nadchodzącym roku akademickim (od 3 października 2017 r. do 19 czerwca 2018 r.) umożliwiło im udział w zajęciach rekreacyjnych z przewagą gry w koszykówkę i siatkówkę. Koedukacyjne zajęcia odbywają się we wtorki (z wyjątkiem dni świątecznych) w godzinach 19.00 - 20.30.

Miejscem spotkań jest Sala gimnastyczna w zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z siedzibą przy ul. Na Błonie 15b - Gimnazjum Nr 19, im. Profesora Akademii Krakowskiej Świętego Jana Kantego.

Zajęcia prowadzone będą pod opieką profesjonalnego instruktora sportowego Pani Anny Pokrzyk.

DOJAZD:
300 m od szkoły znajduje się przystanek autobusowy „Zarzecze". Korzystając z transportu publicznego można dojechać pod wskazane miejsce liniami nr: 139, 173, 208, 501.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!