Tydzień Jakości Kształcenia

Tydzień Jakości Kształcenia to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia. Projekt koordynowany jest przez Sekcję Analiz Jakości Kształcenia, a realizowany przez szereg jednostek administracyjnych we współpracy ze studentami UJ.
W ramach tegorocznej edycji przygotowano prawie sto wydarzeń: warsztatów, szkoleń, wykładów czy paneli dyskusyjnych przeznaczonych dla studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych, absolwentów oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Program zobacz.

Biuro Sportu UJ zaprasza na warsztaty:

Data: 01.12.2017 r.
Dzień: piątek
Godzina: 10:00 – 11:00

„Przygotowanie organizmu studenta do wyczynowego uprawiania sportu.” Sport to zdrowie, – ale aby tak było trzeba się odpowiednio przygotować. Dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę, aby poprawić swoje wyniki, unikać kontuzji i cieszyć się sukcesami.

Prelegent - Krzysztof Krok - trener Ekstraligowego zespołu AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Data: 01.12.2017 r.
Dzień: piątek
Godzina: 11:30 – 13:00

„Przygotowanie do sezonu narciarskiego oraz kodeks narciarski FIS.” Nadchodzi czas „zimowego szaleństwa”. Poznaj praktyczne sposoby przygotowania sprzętu do jazdy m.in. jak właściwie i kiedy nasmarować narty przed jazdą, dowiedz, co to jest nóż traserski i wiele wiele więcej. Dowiesz się także jak przygotować organizm do sezonu, tak, aby było to dla Ciebie bezpieczne i przyjemne. Poznasz także 10 przykazań narciarskich.
Prelegent - Artur Wysocki - instruktor wykładowca SITN, Szef Polskiego-DEMO TEAM, były członek kadry Polski w narciarstwie alpejskim, absolwent AWF Kraków.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację na poszczególne wydarzenia z wykorzystaniem niniejszego formularza:

Zapisyzobacz.

Do udziału zaproszeni są wszyscy członkowie społeczności akademickiej!

Strona www TJK 2017 zobacz.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat TJK