Spartan Race

W„Jeżeli w tym biegu pokonasz dystans to pokonasz również swoje słabości i brak wiary, że możesz wszystko."

Biuro Sportu UJ zaprasza aktywnych biegaczy studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego do startu i reprezentowania uczelni w ramach biegu Spartan Race, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. (sobota) w Krakowie.
Pierwszych 10 osób – zostanie zwolnionych z opłaty startowej, pozostali otrzymają zniżkę w wysokości 20 %.

• Czym jest Spartan Race?
To jest największy i najpopularniejszy międzynarodowy bieg z przeszkodami na świecie. W każdym biegu startuje minimum 3000 osób.
 
• Dla kogo jest Spartan Race?
Dla ludzi którzy chcą pokonać Siebie, którzy wyszli poza strefę własnego komfortu, którym standardowe bieganie się znudziło, którzy szukają czegoś ciekawszego, ale także dla tych, którzy lubią się sprawdzać poprzez pokonywanie Siebie. Spartan Race to świetna zabawa, integracja i komunikacja poprzez sport. To nowy wymiar sportu.
 
• Co daje uprawianie Spartan Race?

Silne, moce i gibkie ciało. Ponadto kształtuje piękną zdrową sylwetkę u kobiet i mężczyzn w każdym wieku oraz charakter człowieka. Pomaga rozwijać takie cechy jak: uczciwość, lojalność, pokora do życia, odwaga i męstwo. Inspiruje do działania. Uprawiając Spartan Race stajemy się sprawni ciałem, umysłem i emocjami, aby efektywniej sprostać problemom dorosłego życia. Spartan Race integruje społeczność, wpływa na kształtowanie rodziny i poprawia relacje między ludźmi.Warunki udziału:

KROK 1
Dostarczenie wraz z kaucją wypełnionego formularza zgłoszeniowego* do Biura Sportu UJ  w nieprzekraczającym terminie do dnia 22 marca 2017 r. do godziny 15.00 - decyduje kolejność zgłoszeń.

*Formularz zgłoszenia pobierz.

KROK 2
Wpłata kaucji zwrotnej (tylko gotówka) w kwocie 350 zł, w terminie do 5 dni od złożenie/przesłania formularza zgłoszeniowego – nie później niż do dnia 22.03.2017 r. Wpłata zostanie zwrócona po zawodach, tylko tym zawodnikom, którzy wzięli czynny udział w/w sportowym wydarzeniu, a Uniwersytet Jagielloński zostanie sklasyfikowany (bieg ukończy min. 4 osoby z drużyny).

Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

Szczegółowe informacje o Spartan Race 2017 r. dostępne są na stronie organizatora: zobacz.

Wydarzenia na FB - zobacz

OPCJONALNIE:
Chcesz się przygotować dołącz do grupy: zobacz.
lub
zadzwoń:
Trener Paweł Zaremba
Tel. 516 032 728
Mail: jkd1@onet.eu

Serdecznie zapraszamy!

Spartan Race plakat