Zajęcia sportowo-rekreacyjne: koszykówka i siatkówka

Piłka do koszykówki na parkiecie Hali SWFiS UJW myśl idei promowania sportu i zdrowego stylu życia wśród społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego Biuro Sportu UJ wspiera inicjatywę pracowników Pionu Kwestora Uniwersytetu Jagiellońskiego i w najbliższym roku akademickim (od 7 października 2013 r. do 23 czerwca 2014 r.) umożliwiło im udział w zajęciach rekreacyjnych z przewagą gry w koszykówkę i siatkówkę. Koedukacyjne zajęcia odbywają się w poniedziałki (z wyjątkiem dni świątecznych) w godzinach 19.00 - 20.30.

Miejscem spotkań jest Sala gimnastyczna w zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 8 z siedzibą przy ul. Na Błonie 15b - Gimnazjum Nr 19, im. Profesora Akademii Krakowskiej Świętego Jana Kantego.

Zajęcia prowadzone będą pod fachową opieką profesjonalnego instruktora sportowego Pani Sabiny Żołdak.

DOJAZD:
300 m od szkoły znajduje się przystanek autobusowy „Zarzecze". Korzystając z transportu publicznego można dojechać pod wskazane miejsce liniami nr: 139, 173, 208, 501.

Mapa dojazdu: zobacz.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.