Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Uniwersytecki Test Coopera - edycja wiosenna

Biuro Sportu UJ zaprasza całe środowisko akademickie UJ na Uniwersytecki Test Coopera - 12 minut biegu dla siebie!

Termin: 28 maja 2022 roku (sobota).

Pierwszy bieg godzina 9:00, ostatni 13:30, kolejne co 15 minut i minimum 5ciu biegaczach.

Miejsce: MOS Kraków "Zachód", Plac na Groblach 23, Kraków.

Rejestracja: przed biegiem, na stadionie MOS Kraków „Zachód”.

Test Coopera to jedna z prób wysiłkowych, która pomoże Wam określić swoją aktualną formę!

Serdecznie zapraszamy!

więcej o

Mecz Charytatywny UJ vs. AGH

Po dwuletniej przerwie związanej z Pandemią Covid-19, ósmy raz w historii dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu osób z organizacji studenckich działających przy Uniwersytecie Jagiellońskim (AllinUJ, KU AZS UJ) i Akademii Górniczo-Hutniczej (URSS AGH), Samorządu Studentów UJ doszło do Charytatywnego meczu UJ vs AGH, imprezy, która na trwałe wpisała się już w kalendarz akademickich rozgrywek sportowych w Krakowie.

Tegorocznym beneficjentem wydarzenia była Organizacja, na którą zbierano środki - Salam Lab - zapewniająca pomoc lokalową, transportową, tłumaczeniową czy prawną każdej Ukraince i każdemu Ukraińcowi, którzy chcą opuścić swój kraj i szukać schronienia w Krakowie (podczas wydarzenia zebrano blisko  11 tys zł).

więcej o

Sportowe sukcesy Uniwersytetu Jagiellońskiego - styczeń 2022 r.

Poniżej prezentujemy sportowe sukcesy Uniwersytetu Jagiellońskiego - styczeń 2022 r.:

AZS Winter Cup:
Narciarstwo alpejskie kobiet, 07.01.2022 r. Szczawnica-Palenica
- I miejsce w klasyfikacji drużynowej (II eliminacje)

Puchar i dyplom WinterCup

Gratulujemy!!!