Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Zakończył się turniej ULS - edycja wiosenna

W miniony weekend odbyła się wiosenna edycja turniej futsalu mężczyzn Uniwersyteckiej Ligi Sportowej w roku akademickim 2018/2019. W dniach 09-10.03.2019 studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego tradycyjnie już rozgrywali turniejowe mecze na gościnnym obiekcie CR COM COM ZONE.

W ciągu dwóch dni zawodów, 9 zespołów rozegrało 24 mecze, które wyłoniły najlepsze reprezentacje wydziałowe tego turnieju. W jego trakcie strzelono 89 bramek, sędziowie pokazali 5 żółtych kartek, a udział w tym turnieju wzięło 74 studentów i 5 pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.

więcej o

AMP: Klasyfikacja generalna (05.03.2019)

Rewelacyjnie zmagania w ramach Akademickich Mistrzostw Polski rozpoczęły Reprezentacje Uniwersytetu Jagiellońskiego. Efektem jest pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej AMP po rozegraniu 7 z 43 dyscyplin. Na wynik złożyły się starty futsalistek, futsalistów, szachistów, narciarzy i narciarek oraz snowboardzistów i snowboardzistek. więcej o