Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Mecz Charytatywny UJ vs. AGH

All In UJ przy współpracy z Klub Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, Samorządem Studentów AGH zapraszają na siódmą edycję Meczu Charytatywnego Uniwersytet Jagielloński w Krakowie vs. Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie.

Ta piękna tradycja trwa nieprzerwanie od 2013 roku, rok rocznie spotykamy się w grudniu aby zobaczyć sportowe starcie na najwyższym poziomie i wspierać charytatywne cele! Wypełniamy halę po brzegi w niezwykłej atmosferze.

Tegorocznym beneficjentem wydarzenia jest Fundacja Zupa na Plantach, która niesie pomoc osobom w kryzysie bezdomności w Krakowie.

Już dziś zarezerwujcie sobie 12 grudnia, aby być razem z nami!

Do zobaczenia!

Wywiad z zawodniczką AZS UJ Kraków Natalią Sitarz

Nasz zespół AZS UJ Kraków, po rundzie jesiennej zajmuje trzecią pozycję w Ekstraligowej tabeli – wielu znawców piłki kobiecej twierdzi, że jest to spora niespodzianka. Jedna z liderek zespołu Jagiellonek  - Natalia Sitarz – udzieliła wywiadu dla portalu Onet.pl, w którym podsumowuje rundę jesienną, w wywiadzie wspomina o łączeniu gry w hali i na trawie oraz opisuje sytuację piłki nożnej kobiet w Polsce.

Zapraszamy do lektury. więcej o

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w Mistrzostwach Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim, które zostaną rozegrane w dniu 10 stycznia 2020 r. (piątek), na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.

Do wzięcia udziału uprawnieni są studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego (także Collegium Medicum) oraz ich małoletnie dzieci (do lat 12).

Zgłoszenia do zawodów do dnia: 8 stycznia 2020 roku, do godziny 12:30.

Planowane jest rozegranie dwóch punktowanych zjazdów slalomu i dwóch zjazdów slalomu giganta zaliczanych do punktacji w dwuboju.

Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe puchary, dyplomy i nagrody, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety.

Dodatkowo Organizator w ramach opłaty startowej tj. 110 zł zapewnia transport na trasie Kraków – Białka Tatrzańska (stok Kaniówka) – Kraków, karnet narciarski na czas zawodów, udział w sobotnim Apres Ski, udział w ceremonii mistrzostw, koszulka zawodów.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Narciarski obóz sylwestrowy

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego i członków ich najbliższej rodziny do wzięcia udziału w corocznym Narciarskim obozie sylwestrowym.

Obóz odbędzie się w dniach 28.12.2019 - 03.01.2020 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat Kaniówka 11A".

Termin zapisów: 04.11 - 06.12.2019 r.

W programie wyjazdu przewidziane są: nauka jazdy na nartach pod okiem trzech profesjonalnych instruktorów narciarskich, impreza sylwestrowa, kulig, 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Koszt wyjazdu:
a) dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ wynosi 950 zł,
b) dla pracowników UJ wynosi 1200 zł,
c) dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
d) dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 1050 zł.
e) dla pozostałych osób wynosi 1900 zł (członkowie najbliższej rodziny).

W cenie wyjazdu zapewniony jest 5-dniowy karnet na stok narciarski Kaniówka a także ubezpieczenie NNW, OC i KL.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Uniwersytecka Liga Sportowa - edycja jesienna

W miniony weekend odbył się Turniej futsalu mężczyzn Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

W dniach 16 - 17.11.2019 r. na obiekcie CR COM COM ZONE rozegrano 29 meczy, które wyłoniły najlepsze reprezentacje wydziałowe. Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów wydziałowych UJ. Najlepszą drużyną okazał się zespół Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Gratulujemy sportowej postawy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym wiosennym turnieju, który odbędzie się w dniach 7-8 marca 2020 r.