Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Uniwersytecka Liga sportowa

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza miłośników piłki nożnej i futsalu - studentów, doktorantów i pracowników UJ - do udziału w dwóch uniwersyteckich turniejach Futsalu Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

W roku akademickim 2018/19 turnieje futsalu ULS rozegrane zostaną w dwóch terminach:

- jesiennym - 17 - 18.11.2018 r. na Hali CR ComCom Zone, ul. Ptaszyckiego 6.

- wiosennym - 09 - 10.03.2019 r. na Hali CR ComCom Zone, ul. Ptaszyckiego 6.

Zawody te mają zaktywizować społeczność akademicką UJ a także wyłonić najlepszy Wydział Uniwersytetu Jagiellońskiego w Futsalu mężczyzn.

Serdecznie zapraszamy! więcej o

Narciarski obóz sylwestrowy

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego i członków ich najbliższej rodziny do wzięcia udziału w corocznym Narciarskim obozie sylwestrowym.

Obóz odbędzie się w dniach 27.12.2018 - 02.01.2019 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat Kaniówka 11A".

Termin zapisów: do dnia 07.12.2018 r.

W programie wyjazdu przewidziane są: nauka jazdy na nartach pod okiem trzech profesjonalnych instruktorów narciarskich, impreza sylwestrowa, 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Koszt wyjazdu:
a) dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ wynosi 750 zł,
b) dla pracowników UJ wynosi 900 zł,
c) dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
d) dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 850 zł.
e) dla pozostałych osób wynosi 1550 zł (członkowie najbliższej rodziny).

W cenie wyjazdu zapewniony jest 5-dniowy karnet na stok narciarski Kaniówka a także ubezpieczenie NNW, OC i KL.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w Mistrzostwach Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim, które zostaną rozegrane w dniu 11 stycznia 2019 r. (piątek), na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.

Do wzięcia udziału uprawnieni są studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego (także Collegium Medicum) oraz ich małoletnie dzieci (do lat 12).

Zgłoszenia do zawodów do dnia: 9 stycznia 2019 roku, do godziny 12:30.

Planowane jest rozegranie dwóch punktowanych zjazdów slalomu i dwóch zjazdów slalomu giganta zaliczanych do punktacji w dwuboju.

Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe puchary, dyplomy i nagrody, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety.

Dodatkowo Organizator w ramach opłaty startowej tj. 100 zł zapewnia transport na trasie Kraków – Białka Tatrzańska (stok Kaniówka) – Kraków, karnet narciarski na czas zawodów, udział w sobotnim Apres Ski, udział w ceremonii mistrzostw, koszulka zawodów.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Mecz Charytatywny UJ vs. AGH

AllInUJ przy współpracy z Klub Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego, Samorządem Studentów AGH zapraszają na szóstą edycję Meczu Charytatywnego Uniwersytet Jagielloński w Krakowie vs. Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie.

Ta piękna tradycja trwa nieprzerwanie od 2013 roku, rok rocznie spotykamy się w grudniu aby zobaczyć sportowe starcie na najwyższym poziomie i wspierać charytatywne cele! Wypełniamy halę po brzegi w niezwykłej atmosferze. Łącznie zebraliśmy już kilkadziesiąt tysięcy złotych!
Wasze zainteresowanie i chęć pomocy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, co jest najlepszym dowodem na to, że warto czasem zwolnić i pomóc innym!

W tym roku celem zbiórki, która zostanie przeprowadzona w trakcie meczu będzie zakup odzieży oraz sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Krakowie i Małopolsce. Chcemy, aby w tym szczególnym grudniowym okresie nasza pomoc miała bardziej materialny charakter. Chcemy, aby na twarzach dzieci pojawiły się szerokie uśmiechy, a przy okazji pragniemy promować sport, aktywny i zdrowy tryb życia już od najmłodszych lat.

Dlaczego warto tam być?
➡️By pogłębić przywiązanie do uczelnianych barw!
➡️By poczuć ducha kibicowania i ogromne emocje, które panują w ten dzień na trybunach!
➡️By razem się bawić, integrować!
➡️By dowiedzieć się, która drużyna rządzi w Krakowie!
Ale przede wszystkim, by WSPOMÓC SZCZYTNY CEL!

Do zobaczenia na Hali!