Aktualności i Wydarzenia

Aktualności i Wydarzenia

Obóz narciarski

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza środowisko akademickie UJ do wzięcia udziału w Obozie narciarskim. Obóz odbędzie się w dniach 02 - 08.02.2020 r. w miejscowości Białka Tatrzańska, w ośrodku – „Pensjonat U Komperdów ul. Kaniówka 11A".

Cena zawiera m. in.:
- naukę i doskonalenie jazdy na nartach pod okiem trzech instruktorów,
- 2 x dziennie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
- zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych,
- kulig,
- 5-dniowy karnet narciarski na stok narciarski Kaniówka,
- ubezpieczenie narciarskie NNW.

Koszt wyjazdu:
a) dla studentów/doktorantów UJ i członków AZS UJ wynosi 900 zł,
b) dla pracowników UJ wynosi 1100 zł,
c) dla dzieci do lat 3 bezpłatnie (bez świadczeń, „łóżko i posiłek rodzica"),
d) dla dzieci w wieku 4-12 lat wynosi 1000 zł.
e) dla pozostałych osób wynosi 1800 zł (członkowie najbliższej rodziny),

Termin zgłoszeń: do dnia 24.01.2020 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

Tradycyjnie Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim rozpoczęły sportowy rok 2020.

MUJ rozgrywane są od 6 lat na gościnnych stokach stacji narciarskiej Kaniówka Ski w Białce Tatrzańskiej.

10 stycznia 2020 r. studenci, doktoranci, pracownicy i ich małoletnie dzieci wzięły udział w zawodach narciarskich w dwóch konkurencjach: slalomie gigancie i slalomie.

Mecz Charytatywny UJ vs. AGH

Po raz siódmy w historii dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu osób z organizacji studenckich działających przy Uniwersytecie Jagiellońskim (AllinUJ, KU AZS UJ) i Akademii Górniczo-Hutniczej (URSS AGH) doszło do Charytatywnego meczu UJ vs AGH, imprezy, która na trwałe wpisała się już w kalendarz akademickich rozgrywek sportowych w Krakowie. Tegorocznym beneficjentem wydarzenia była Fundacja Zupa na Plantach, która niesie pomoc osobom w kryzysie bezdomności w Krakowie (podczas wydarzenia zebrano 9487 zł).

Miejscem batalii dwóch największych uczelni Małopolski była hala przy ul. Reymonta 22. Na boisku rywalizowały ze sobą reprezentacje uczelniane - koszykarek i futsalistów, a na trybunach brać studencka, która wypełniła trybuny do ostatniego miejsca. Wszyscy byli zaopatrzeni w szaliki, flagi, kapelusze, chorągiewki.

Narciarski obóz sylwestrowy

W dniach od 28 grudnia do 3 stycznia studenci, pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego i członkowie ich najbliższej rodziny stawiali pierwsze kroki narciarskie i doskonalili swoje umiejętności jazdy na stokach ośrodka Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.

Uniwersytecka Liga Sportowa - edycja jesienna

W miniony weekend odbył się Turniej futsalu mężczyzn Uniwersyteckiej Ligi Sportowej.

W dniach 16 - 17.11.2019 r. na obiekcie CR COM COM ZONE rozegrano 29 meczy, które wyłoniły najlepsze reprezentacje wydziałowe. Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów wydziałowych UJ. Najlepszą drużyną okazał się zespół Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Gratulujemy sportowej postawy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnym wiosennym turnieju, który odbędzie się w dniach 7-8 marca 2020 r.